פיתוח אתרים בחכמה - אתר רספונסיבי

פיתוח אתרים בחכמה – איך ניתן להגיע לשלב פיתוח אתר בשלים ומוכנים?

לא מעט מלקוחותינו הגיעו אלינו לאחר שהם נכוו בפיתוחים קודמים שלא הושלמו כפי שהם דרשו. במקרים מסוימים מדובר במפתחים לא מספיק טובים אך ברוב המקרים מדובר במצבים בהם הלקוח עצמו לא הגיע בשל ומוכן לשלב הפיתוח של האתר. איך מגיעים לשלב הפיתוח מוכנים? איך מוזילים עלויות ומתמקדים במה שצריך באמת? על כך ועוד במאמר זה.

פיתוח אתרים בחכמה

אתם רוצים לבנות אתר אינטרנט ולהגשים חלום? יש שני קטגוריות לאתרי אינטרנט:


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  1. אתרי אינטרנט פשוטים (תדמית ומכירות).
  2. אתרי אינטרנט מורכבים (שירות, קהילה, תיווך).

  אתרי האינטרנט הפשוטים אינם מחייבים השקעה כספית גדולה וברוב המקרים גם יש הבנה מלאה בין הלקוח והמפתח לפיתוחים הנדרשים. אך, כאשר מדובר באתר מורכב הדורש פיתוח ייחודי לצורך הפעילות השוטפת של האתר, הבעיות מתחילות והן הופכות למורכבות ומעיקות במיוחד.

  כדי לא להגיע למצבים לא נעימים, כדאי מאוד להגיע לשלבי הפיתוח בשלים ומוכנים הן ברמת הרעיון והן ברמת הדרישות הטכניות להצלחת הרעיון. אבל, איך עושים זאת? האם יש דרך להגיע ממש מוכנים לפיתוח של אתר בטכנולוגיה שאנו כלל לא מכירים? ובכן, יש דרך ועל כך נסביר כעת,

  איך מגיעים בשלים ומוכנים לפיתוח אתר אינטרנט?

  כדי להימנע מתקלות בפיתוח, כדי להוזיל עלויות פיתוח, כדי להשיג את מלוא היעדים שנקבעו, יש צורך בהמרת הרעיון הנהדר שבראשכם למסמך שמיש וקריא עם דרישות למפתחים. מסמך דרישות זה חייב לכלול את כל הפרטים הקטנים ביותר שאתם מעוניינים שיופיעו באתר תוך התייחסות למיקומם, הנראות שלהם, הפונקציונליות שלהם וכל אלמנט אחר שנדרש לכם!

  ככל שתצליחו לתרגם את הרצונות שלכם למילים ברורות ומסודרות על גבי דפי נייר, כך יכולותיו של המפתח להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת ולבצע את המבוקש עולים משמעותית. מעבר לכך, ניתן לחייב את המפתחים לעמוד בכל הדרישות הכתובות על גבי המסמך והם לא יוכלו להתנער מאחריות לאחר מכן על מה שהם התחייבו.

  מורכב לכם להכין את המסמך? לא יודעים מהיכן להתחיל?

  ביכולתכם לשכור את שירותנו בהכנת מסמך אפיון אתר מותאם לדרישות שלכם. אנו בעצם ניפגש אתכם, נייצא מכם את כל המידע החשוב, נאייר, נשרטט, נגדיר תרשימי זרימה לצד ההגדרות הקטנות ביותר שיידרשו באתר המתוכנן ובכך בעצם תוכלו לדעת מראש, האם בגמר הפיתוח המוצר שתקבלו יהיה זהה לזה שעליו תמיד חלמתם?!

  האם יש יתרונות נוספים באפיון אתר?

  בוודאי! בעזרת מסמך אפיון אתר, לא רק שאתם בשלים ומוכנים ליציאה לפיתוח, אלא שאתם זוכים ביתרונות משמעותיים:

  1. יכולת לבצע השוואת מחירי פיתוח בישראל ובעולם!
  2. יכולת לתרגם את האפיון ולהוציא את הפיתוח לחו"ל (בזול!).
  3. יכולת להגדיר מראש על איזו מערכת ניהול תוכן האתר ייבנה.

  בצורה זו, לא רק שאתם יודעים איך האתר יראה ויתפקד עוד בטרם יצאתם לדרך, בצורה זו, לא רק שתוכלו להוזיל עלויות ואף לייצא את הפיתוח לחו"ל אלא אף תדעו מה מתחולל מאחורי הקלעים ועל איזו מערכת ניהול האתר צפוי להיבנות ובכך להבטיח תכנון ארוך טווח ויכולות שינוי עתידיות.

  לסיכום,

  רוצים להרגיש בשליטה, מעוניינים לדעת שאתם מקבלים מוצר מעולה מראש ולהקטין את הסיכונים למינימום האפשרי? נסו לכתוב אפיון טכני ומסודר עבור עצמכם (נדרש מעט סבלנות..) ואו פנו אלינו והתייעצו איתנו על כדאיות האפיון ועלויות השירות. בהצלחה!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *